Rýchly kontakt: +421 905 295 350 | e-mail: 3trade3@gmail.com

JE NÁKUP PROSTREDNÍCTVOM www.meganaradie.sk BEZPEČNÝ?
Vzhľadom k tomu, že zákon dáva spotrebiteľovi právo na vrátenie tovaru zakúpeného prostredníctvom internetu, do 7 dní bez udania dôvodu, dalo by sa povedať, že nakupovanie cez eshop je bezpečnejšie a výhodnejšie oproti klasickému "kamennému obchodu". Pridáme-li i serióznosť a kvalitu ponúkaného tovaru, pohodlnosť nakupovania plus finančná výhoda, je nákup prostredníctvom eshopu nielen bezpečný ale aj výhodný.

 

AKO BUDEM INFORMOVANÝ O TERMÍNE DODANIA OBJEDNANÉHO TOVARU?
Po tom čo objednáte tovar a odošlete objednávku, bude vám, najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa, na uvedenú emailovú adresu zaslané potvrdenie o vašej objednávke s termínom a spôsobom doručenia. Ak ste si vybrali kuriérsku službu, v deň doručenia Vám bude volať vodič kuriérskej služby a bude vám avizovať presnú hodinu dodania.

 

JE MOŽNÉ ZAKÚPENÝ TOVAR VRÁTIŤ?
Podľa zákona o ochrane spotrebiteľa má spotrebiteľ, pri nákupe tovaru prostredníctvom internetového predaja, nárok na vrátenie peňazí za tovar do 7 dní od jeho prevzatia.

 

AKÁ JE ZÁRUKA NA PREDANÝ TOVAR?
Záruka na všetok predávaný tovar je 24 mesiacov od dátumu predaja.

 

KDE A AKO MÔŽEM TOVAR REKLAMOVAŤ?
Tovar je možné reklamovať v záručnej dobe zaslaním.Reklamácia tovaru sa riadi platným občianskym zákonníkom a zákonom o ochrane spotrebiteľa.  

NÁKUPNÝ KOŠÍK
prázdny

TOP PRODUKTY

POČÍTADLO

Práve online: 5
Dnes: | Včera:
Celkom: 350962

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 295 350
3trade3@gmail.com